MapaChorwacji.pl | Mapa turystyczna Dalmacji Północnej. Mapa atrakcji i zabytków wskaże ci trasę zwiedzania Dalmacji Północnej. Co warto zobaczyć w regionie i okolicy?
Zadar ★★★ ❱❱ 
od 193 zł

Villa Vanilla

 Noclegi 
kliknij żeby aktywować zoom
Ładowanie mapy logo
Filtruj

Mapa Chorwacji: Dalmacja Północna

Dalmacja Północna rozciąga się wzdłuż wybrzeża Chorwacji, poczynając od centrum turystycznego w mieście Zadar, aż do miejscowości Szybenik – jednego z najpopularniejszych kurortów wypoczynkowych w Chorwacji. Cechą charakterystyczną tego regionu jest archipelag wysp oraz raf ciągnących się wzdłuż Morza Adriatyckiego. Jest to popularne miejsce wśród osób lubiących turystykę aktywną – przede wszystkim nurkowanie w Chorwacji. Jednym z obowiązkowych punktów na mapie turystycznej Chorwacji jest położony w tej części Dalmacji – Park Narodowy Brijuni – skupisko malowniczych wysp i wysepek – doskonałe miejsce na jednodniową wycieczkę jachtem.

Booking.com

Poniżej przedstawiamy Ci listę ciekawych miejsc i atrakcji turystycznych w regionie Dalmacja Północna w Chorwacji. Dzięki mapie Chorwacji odszukasz też tanie noclegi i ekskluzywne apartamenty nad morzem w Chorwacji.

Filtrowanie wyników

Porównanie
Loading...
  MAPA CHORWACJI