Co?
 • Atrakcje
 • Miasta
 • Noclegi
 • Przyroda
 • Restauracje
 • Transport
 • Wydarzenia
 • Wyspy
 • Zwiedzanie
Gdzie?
Booking.com

Seasplash Festival to jeden z festiwali muzycznych  w Chorwacji o najdłuższej tradycji.

Festiwal przeznaczony jest dla miłośników (ale też amatorów) dźwięków reggae, drum and bass oraz bardziej tradycyjnej muzyki elektronicznej.

Festiwal trwa cztery dni i oprócz koncertów na świeżym powietrzu oferuje pokazy sztuki, warsztaty muzyczne i wiele więcej.

“To będzie epickie i zagłuszające doświadczenie festiwalowe.”

Aby poznać wszystkie szczegóły, których potrzebujecie, aby zaplanować wizytę na tym bardzo ciekawym festiwalu, odwiedź stronę organizatora festiwalu podana w linku obok.

Ze względu na specjalne zasady spowodowane pandemią koronawirusa zalecamy abyście sprawdzali najnowsze aktualizacje na stronie organizatora festiwalu.

Organizator
SeaSplash Festival
19 SeaSplash Festival w Szybeniku 15-18 lipca 2021
15 lip 2021
19 SeaSplash Festival...
 • 21:00 - 15 lipca 2021
 • Šibenik, Croatia
0 uczestników

Okolice Riwiery Šibenik

Riwiera Szybenik wyróżnia się różnorodnością – od bogatej historii starych twierdz i katedry pod ochroną UNESCO do najnowocześniejszych hoteli. Oprócz zapachów śródziemnomorskiej roślinności w średniowiecznym ogrodzie, walory lecznicze mają zatoki Riwiery Szybenik. Lato jest wypełnione także kreacjami dzieci-artystów i tradycyjnymi festiwalami, a na najodważniejszych czeka duża dawka adrenaliny na Moście Szybenickim.

Region turystyczny Dalmacja

Dalmacja jest wyjątkowo sporym regionem dlatego też dzieli się ją na Północną, Środkową i Południową Dalmację. Niezależnie od jej położenia geograficznego, dla każdej cześci Dalmacji charakterystyczne są długie żwirkowe i piaszczyste plaże oraz niewielka odległość do najpopularniejszych wysp takich jak Brač, Hvar, Korčula, Vis czy Ugljan, Pašman i Kornati. Zakwaterowanie w Dalmacji oparte jest głównie o prywatne kwatery jak apartamenty i pokoje oraz ville i domki letniskowe.
W większych miasteczkach często będziecie mieć okazję znaleźć studio apartamenty, a dwupokojowe apartamenty idealne dla rodzin z dzieći znajdować się będą blisko plaży i na wyspach. Zarezerwujcie zakwaterowanie w Dalmacji i skosztujcie dalmatyńskiego trybu życi, o którym marzy każdy gość. Dalmacja jest największym chorwackim regionem turystycznym z archipelagiem liczącym 926 wysp, wysepek, skał i raf. Kamienne labirynty suchej zabudowy w licznych winnicach i gajach oliwnych przeprowadzą Państwa przez wszystkie trzy regiony - Dalmację Północną, Środkową i Południową. W każdym czeka na Państwa unikalne dziedzictwo kulturowe miast śródziemnomorskich oraz różność dziewiczej przyrody.

A co Ty myślisz o tym miejscu?

Twoja ocena tego miejca

angry
crying
sleeping
smily
cool
Wyszukaj

Byłoby dobrze, gdyby Twoja opinia nie była krótsza niż 140 znaków :)

Zobacz film YouTube o SeaSplash Festival Oglądaj video