Co?
  • Atrakcje
  • Miasta
  • Noclegi
  • Przyroda
  • Restauracje
  • Transport
  • Wydarzenia
  • Wyspy
  • Zwiedzanie
Gdzie?
Booking.com

Dom wakacyjny z basenem w miejscowości Šibenik Chorwacja. Zobacz na Mapie Chorwacji jak dojechać na miejsce!

Dom 17931 w miejscowości Šibenik, Šibenik - Północna Dalmacja oddalony jest 2,8 km od morza. Najbliższa plaża od tego obiektu jest żwirowa. Ten dom znajduje się w kategorii "Obiekty z basenem". Ponieważ w obiekcie nie ma innych apartamentów i pokojów, w czasie swoich wakacji będą Państwo jedynymi gośćmi w obiekcie. Gospodarze nie będą przebywać w obiekcie w czasie Państwa pobytu.

W tym domu korzystanie z Internetu jest wliczone w cenę. Podwórko obok domu ma powierzchnię 400 m2. W czasie wakacji w tym obiekcie będą Państwo mieli do dyspozycji także basen. Przy tym obiekcie mogą Państwo korzystać także z parkingu. W zasięgu spaceru są dostępne: Sklep, Apteka, Pierwsza pomoc, Bankomat, Klub nocny, Centrum, Restauracja.


W pobliżu:

morze: 2800mplaża: 3200msklep spożywczy: 80mrestauracja: 2kmpogotowie ratunkowe: 2500mpoczta: 1kmdyskoteka: 3kmklub nocny: 3kmnurkowanie: 3kmapteka: 2kmbankomat: 700mkantor: 2kminformacja turystyczna: 2800mszpital: 1800mlotnisko: 5k0mprom: 2800mprzystanek autobusowy: 2800mstacja kolejowa: 2700mstacja benzynowa: 1800mmarket: 2500mcentrum: 2500m

Dom wakacyjny z basenem Šibenik Chorwacja – 17931 w Chorwacji

Szukasz informacji o Dom wakacyjny z basenem Šibenik Chorwacja – 17931 w Chorwacji? Zobacz na mapie jakie atrakcje turystyczne czekają na Ciebie w okolicy Dom wakacyjny z basenem Šibenik Chorwacja – 17931. Sprawdź w jakiej odległości od plaży znajduje się Dom wakacyjny z basenem Šibenik Chorwacja – 17931 co zobaczyć w Chorwacji oraz gdzie znaleźć dobre noclegi nad morzem w Chorwacji za rozsądną cenę.

O miejscowości Šibenik w Chorwacji

Szybenik, położony w pobliżu ujścia rzeki Krki do morza, jest najstarszym miastem, założonym przez Chorwatów nad Adriatykiem. Piękno krajobrazu uzupełniają kulturalno-historyczne atrakcje, spośród których najbardziej znaną jest katedra św. Jakuba, będąca pod ochroną UNESCO. Szybenik zachwyca także twierdzą Sv. Mihovil na wzgórzu oraz trójkątnokształtną twierdzą Sv. Nikola przy wejściu do portu,która od 2017 r. również widnieje na liście UNESCO. W czasie spaceru po starówce nie pomińcie Placu Czterech Studni, z których kiedyś czerpano wodę. Dzisiaj plac służy jako scena koncertów i festiwali, zachwycając widzów różnymi melodiami i rytmami.

Okolice Riwiery Šibenik

Riwiera Szybenik wyróżnia się różnorodnością – od bogatej historii starych twierdz i katedry pod ochroną UNESCO do najnowocześniejszych hoteli. Oprócz zapachów śródziemnomorskiej roślinności w średniowiecznym ogrodzie, walory lecznicze mają zatoki Riwiery Szybenik. Lato jest wypełnione także kreacjami dzieci-artystów i tradycyjnymi festiwalami, a na najodważniejszych czeka duża dawka adrenaliny na Moście Szybenickim.

Region turystyczny Dalmacja

Dalmacja jest wyjątkowo sporym regionem dlatego też dzieli się ją na Północną, Środkową i Południową Dalmację. Niezależnie od jej położenia geograficznego, dla każdej cześci Dalmacji charakterystyczne są długie żwirkowe i piaszczyste plaże oraz niewielka odległość do najpopularniejszych wysp takich jak Brač, Hvar, Korčula, Vis czy Ugljan, Pašman i Kornati. Zakwaterowanie w Dalmacji oparte jest głównie o prywatne kwatery jak apartamenty i pokoje oraz ville i domki letniskowe.
W większych miasteczkach często będziecie mieć okazję znaleźć studio apartamenty, a dwupokojowe apartamenty idealne dla rodzin z dzieći znajdować się będą blisko plaży i na wyspach. Zarezerwujcie zakwaterowanie w Dalmacji i skosztujcie dalmatyńskiego trybu życi, o którym marzy każdy gość. Dalmacja jest największym chorwackim regionem turystycznym z archipelagiem liczącym 926 wysp, wysepek, skał i raf. Kamienne labirynty suchej zabudowy w licznych winnicach i gajach oliwnych przeprowadzą Państwa przez wszystkie trzy regiony - Dalmację Północną, Środkową i Południową. W każdym czeka na Państwa unikalne dziedzictwo kulturowe miast śródziemnomorskich oraz różność dziewiczej przyrody.

A co Ty myślisz o tym miejscu?

Twoja ocena tego miejca

angry
crying
sleeping
smily
cool
Wyszukaj

Byłoby dobrze, gdyby Twoja opinia nie była krótsza niż 140 znaków :)