Co?
  • Atrakcje
  • Miasta
  • Noclegi
  • Przyroda
  • Restauracje
  • Transport
  • Wydarzenia
  • Wyspy
  • Zwiedzanie
Gdzie?
Booking.com

Obiekt 11463 w mieście Grebaštica, Šibenik - Północna Dalmacja ma kwatery typu Apartament (1) i oddalona jest 50 m od morza. Plaża najbliższa obiektowi jest żwirowa. Państwa kwatera jest jedyną w tym obiekcie, więc będą mieć Państwo całkowitą prywatność. W czasie Państwa wakacji gospodarze przebywają w obiekcie.

W domu będą Państwo mieć Internet do dyspozycji bezpłatnie. Podwórko przy domu ma powierzchnię 20 m2. Obiekt ma własny parking. Niedaleko od obiektu są: Sklep, Bankomat, Restauracja. Punkty usługowe, oddalone ponad kilometr: Apteka, Pierwsza pomoc, Klub nocny, Centrum.


W pobliżu:

morze: 50mplaża: 50msklep spożywczy: 500mrestauracja: 250mpogotowie ratunkowe: 13kmpoczta: 8kmklub nocny: 12kmnurkowanie: 600mapteka: 7500mbankomat: 550mkantor: 550minformacja turystyczna: 550mszpital: 7500mwypożyczalnia samochodów: 13kmstacja benzynowa: 13kmmarket: 13kmcentrum: 14km

Apartamenty Grebaštica Chorwacja – 11463 w Chorwacji

Szukasz informacji o Apartamenty Grebaštica Chorwacja – 11463 w Chorwacji? Zobacz na mapie jakie atrakcje turystyczne czekają na Ciebie w okolicy Apartamenty Grebaštica Chorwacja – 11463. Sprawdź w jakiej odległości od plaży znajduje się Apartamenty Grebaštica Chorwacja – 11463 co zobaczyć w Chorwacji oraz gdzie znaleźć dobre noclegi nad morzem w Chorwacji za rozsądną cenę.

Okolice Riwiery Šibenik

Riwiera Szybenik wyróżnia się różnorodnością – od bogatej historii starych twierdz i katedry pod ochroną UNESCO do najnowocześniejszych hoteli. Oprócz zapachów śródziemnomorskiej roślinności w średniowiecznym ogrodzie, walory lecznicze mają zatoki Riwiery Szybenik. Lato jest wypełnione także kreacjami dzieci-artystów i tradycyjnymi festiwalami, a na najodważniejszych czeka duża dawka adrenaliny na Moście Szybenickim.

Region turystyczny Dalmacja

Dalmacja jest wyjątkowo sporym regionem dlatego też dzieli się ją na Północną, Środkową i Południową Dalmację. Niezależnie od jej położenia geograficznego, dla każdej cześci Dalmacji charakterystyczne są długie żwirkowe i piaszczyste plaże oraz niewielka odległość do najpopularniejszych wysp takich jak Brač, Hvar, Korčula, Vis czy Ugljan, Pašman i Kornati. Zakwaterowanie w Dalmacji oparte jest głównie o prywatne kwatery jak apartamenty i pokoje oraz ville i domki letniskowe.
W większych miasteczkach często będziecie mieć okazję znaleźć studio apartamenty, a dwupokojowe apartamenty idealne dla rodzin z dzieći znajdować się będą blisko plaży i na wyspach. Zarezerwujcie zakwaterowanie w Dalmacji i skosztujcie dalmatyńskiego trybu życi, o którym marzy każdy gość. Dalmacja jest największym chorwackim regionem turystycznym z archipelagiem liczącym 926 wysp, wysepek, skał i raf. Kamienne labirynty suchej zabudowy w licznych winnicach i gajach oliwnych przeprowadzą Państwa przez wszystkie trzy regiony - Dalmację Północną, Środkową i Południową. W każdym czeka na Państwa unikalne dziedzictwo kulturowe miast śródziemnomorskich oraz różność dziewiczej przyrody.

A co Ty myślisz o tym miejscu?

Twoja ocena tego miejca

angry
crying
sleeping
smily
cool
Wyszukaj

Byłoby dobrze, gdyby Twoja opinia nie była krótsza niż 140 znaków :)