Co?
  • Atrakcje
  • Miasta
  • Noclegi
  • Przyroda
  • Restauracje
  • Transport
  • Wydarzenia
  • Wyspy
  • Zwiedzanie
Gdzie?
Booking.com

Obiekt 8242 w mieście Banj, Pašman - Północna Dalmacja ma kwatery typu Apartament (2) i oddalona jest 30 m od morza. Plaża najbliższa obiektowi jest betonowe płyty. Dom jest podzielony na kilka kwater, więc będą w nim w czasie Państwa pobytu prawdopodobnie przebywać także inni goście. Gospodarze będą przebywać w obiekcie w czasie Państwa urlopu.

W tym domu korzystanie z Internetu jest wliczone w cenę. Podwórko obok domu ma powierzchnię 400 m2. Przy tym obiekcie mogą Państwo korzystać także z parkingu. Istnieje możliwość korzystania z powierzchni garażowej po uprzedniej rezerwacji. W zasięgu spaceru są dostępne: Sklep, Restauracja. Punkty usługowe, znajdujące się w odległości większej od 1 kilometra to: Apteka, Pierwsza pomoc, Bankomat, Klub nocny, Centrum.


W pobliżu:

morze: 30mplaża: 260msklep spożywczy: 400mrestauracja: 300mpogotowie ratunkowe: 21kmpoczta: 1800mklub nocny: 21kmnurkowanie: 9500mapteka: 12500mbankomat: 7500mkantor: 1800minformacja turystyczna: 400mcentrum: 21km

Apartamenty Banj Chorwacja – 8242 w Chorwacji

Szukasz informacji o Apartamenty Banj Chorwacja – 8242 w Chorwacji? Zobacz na mapie jakie atrakcje turystyczne czekają na Ciebie w okolicy Apartamenty Banj Chorwacja – 8242. Sprawdź w jakiej odległości od plaży znajduje się Apartamenty Banj Chorwacja – 8242 co zobaczyć w Chorwacji oraz gdzie znaleźć dobre noclegi nad morzem w Chorwacji za rozsądną cenę.

Okolice Riwiery Pašman

Wyspa Pašman to prawdziwy raj na ziemi, który umiejscowił się w Zatoce Zadarskiej. Jej izolacja i ograniczona oferta zakwaterowania, umożliwi Wam odpocząć na wakacjach od miejskich tłumów. W ofercie zakwaterownia możecie znaleźć ok.
300 kwater różnego typu od pokoi, studio apartamentów i apartamentów aż do domów. Praktycznie wszystkie kwatery oddalone są tylko kilka minut spacerem od plaży. Plaże na wyspie są najczęściej piaszczyste i z pewnością przypadną do gustu rodzinom z małymi dziećmi. Wyspa Pašman jest oddzielona od lądu kanałem, który zawdzięcza swoje krystalicznie czyste wody niestrudzonym morskim prądom. Teren ten zamieszkuje muszla Arka Noego, słynny przysmak miejscowości Tkon, który można wyłowić na kilku metrach głębokości, po zaczerpnięciu głębokiego oddechu. Osady Pašman, Ždrelac, Tkon, Neviđane i Mrljane znajdują się na wschodniej stronie wyspy, zwróconej w stronę lądu i bezludnych wysepek, wokół których częstymi gośćmi są nurkowie i delfiny. Pašman jest synonimem dzikiego piękna krajobrazu, zatok i podwodnego świata, gdzie można przeżyć powrót do korzeni.

Region turystyczny Dalmacja

Dalmacja jest wyjątkowo sporym regionem dlatego też dzieli się ją na Północną, Środkową i Południową Dalmację. Niezależnie od jej położenia geograficznego, dla każdej cześci Dalmacji charakterystyczne są długie żwirkowe i piaszczyste plaże oraz niewielka odległość do najpopularniejszych wysp takich jak Brač, Hvar, Korčula, Vis czy Ugljan, Pašman i Kornati. Zakwaterowanie w Dalmacji oparte jest głównie o prywatne kwatery jak apartamenty i pokoje oraz ville i domki letniskowe.
W większych miasteczkach często będziecie mieć okazję znaleźć studio apartamenty, a dwupokojowe apartamenty idealne dla rodzin z dzieći znajdować się będą blisko plaży i na wyspach. Zarezerwujcie zakwaterowanie w Dalmacji i skosztujcie dalmatyńskiego trybu życi, o którym marzy każdy gość. Dalmacja jest największym chorwackim regionem turystycznym z archipelagiem liczącym 926 wysp, wysepek, skał i raf. Kamienne labirynty suchej zabudowy w licznych winnicach i gajach oliwnych przeprowadzą Państwa przez wszystkie trzy regiony - Dalmację Północną, Środkową i Południową. W każdym czeka na Państwa unikalne dziedzictwo kulturowe miast śródziemnomorskich oraz różność dziewiczej przyrody.

A co Ty myślisz o tym miejscu?

Twoja ocena tego miejca

angry
crying
sleeping
smily
cool
Wyszukaj

Byłoby dobrze, gdyby Twoja opinia nie była krótsza niż 140 znaków :)