Co?
  • Atrakcje
  • Miasta
  • Noclegi
  • Przyroda
  • Restauracje
  • Transport
  • Wydarzenia
  • Wyspy
  • Zwiedzanie
Gdzie?
Booking.com

Biograd na Moru w Chorwacji

Szukasz informacji o Biograd na Moru w Chorwacji? Zobacz na mapie jakie atrakcje turystyczne czekają na Ciebie w okolicy Biograd na Moru. Sprawdź w jakiej odległości od plaży znajduje się Biograd na Moru co zobaczyć w Chorwacji oraz gdzie znaleźć dobre noclegi nad morzem w Chorwacji za rozsądną cenę.

Okolice Riwiery Biograd

W pobliżu kilku parków narodowych (PN Krka, PN Kornati i PN Plitwickie Jeziora) i miast jak chociażby Šibenika, Zadaru i Ninu, Riwiera Biograd będzie ciekawa dla wszystkich tych, którzy chcą zobaczyć wiele w krótkim czasie. Miasteczko Biograd na moru oferuje wiele dyskretnych żwirkowych plaż z różnymi atrakcjami i bogatym dziedzictwem kulturowym (w średniowieczu był siedzibą chorwackich królów). Z naszej bogatej oferty zakwaterowania na Riwierze Biograd wyróżniamy apartamenty i pokoje, w których dozwolony jest pobyt z psem, zakwaterowanie blisko żwirowej plaży oraz apartamenty i pokoje z widokiem na morze.
W centralnej części Północnej Dalmacji, pomiędzy Zadarem, a Szybenikiem, mieszczą się malownicze miejscowości Riwiery Biograd. Stolica chorwackich królów, Biograd na moru, swoimi dobrze urządzonymi marinami, zacienionymi plażami, terenami sportowymi i organizowanymi zabawami zaintryguje każdego podróżnika. Różnorodność i bogactwo przyrody w okolicy może spowodować, że przedłużycie planowany na tej riwierze urlop i spędzicie tu jeszcze kilka niezapomnianych dni.

Region turystyczny Dalmacja

Dalmacja jest wyjątkowo sporym regionem dlatego też dzieli się ją na Północną, Środkową i Południową Dalmację. Niezależnie od jej położenia geograficznego, dla każdej cześci Dalmacji charakterystyczne są długie żwirkowe i piaszczyste plaże oraz niewielka odległość do najpopularniejszych wysp takich jak Brač, Hvar, Korčula, Vis czy Ugljan, Pašman i Kornati. Zakwaterowanie w Dalmacji oparte jest głównie o prywatne kwatery jak apartamenty i pokoje oraz ville i domki letniskowe.
W większych miasteczkach często będziecie mieć okazję znaleźć studio apartamenty, a dwupokojowe apartamenty idealne dla rodzin z dzieći znajdować się będą blisko plaży i na wyspach. Zarezerwujcie zakwaterowanie w Dalmacji i skosztujcie dalmatyńskiego trybu życi, o którym marzy każdy gość. Dalmacja jest największym chorwackim regionem turystycznym z archipelagiem liczącym 926 wysp, wysepek, skał i raf. Kamienne labirynty suchej zabudowy w licznych winnicach i gajach oliwnych przeprowadzą Państwa przez wszystkie trzy regiony - Dalmację Północną, Środkową i Południową. W każdym czeka na Państwa unikalne dziedzictwo kulturowe miast śródziemnomorskich oraz różność dziewiczej przyrody.

A co Ty myślisz o tym miejscu?

Twoja ocena tego miejca

angry
crying
sleeping
smily
cool
Wyszukaj

Byłoby dobrze, gdyby Twoja opinia nie była krótsza niż 140 znaków :)