Co?
  • Atrakcje
  • Miasta
  • Noclegi
  • Przyroda
  • Restauracje
  • Transport
  • Wydarzenia
  • Wyspy
  • Zwiedzanie
Gdzie?
Booking.com

Luksusowy Dom wakacyjny z basenem w mieście Vir Chorwacja. Sprawdź położenie i jak dojechać na Mapie Chorwacji.

Obiekt 18506 w miejscowości Vir, Vir - Północna Dalmacja jest oddalony 650 m od morza. Plaża najbliższa obiektowi jest żwirowa. Ten obiekt znajduje się w kategorii "Luksusowe wille". Ponieważ w obiekcie nie ma innych apartamentów i pokojów, w czasie swoich wakacji będą Państwo jedynymi gośćmi w obiekcie. Gospodarze nie będą przebywać w obiekcie w czasie Państwa pobytu.

W tym domu korzystanie z Internetu jest wliczone w cenę. Podwórko obok domu ma powierzchnię 5000 m2. W trakcie swojego pobytu w tej kwaterze mogą Państwo korzystać także z prywatnego basenu. Przy tym obiekcie mogą Państwo korzystać także z parkingu. W zasięgu spaceru są dostępne: Sklep, Bankomat, Restauracja. Punkty usługowe, znajdujące się w odległości większej od 1 kilometra to: Apteka, Pierwsza pomoc, Klub nocny, Centrum.


W pobliżu:

morze: 650mplaża: 1100msklep spożywczy: 700mrestauracja: 800mpogotowie ratunkowe: 13kmpoczta: 850mklub nocny: 1100mnurkowanie: 1800mapteka: 1200mbankomat: 550mkantor: 600minformacja turystyczna: 1700mszpital: 1500mlotnisko: 39kmprom: 31kmprzystanek autobusowy: 3k0mstacja kolejowa: 3k0mwypożyczalnia samochodów: 5kmstacja benzynowa: 6kmmarket: 1700mcentrum: 2km

Luksusowy Dom wakacyjny z basenem Vir Chorwacja w Chorwacji

Szukasz informacji o Luksusowy Dom wakacyjny z basenem Vir Chorwacja w Chorwacji? Zobacz na mapie jakie atrakcje turystyczne czekają na Ciebie w okolicy Luksusowy Dom wakacyjny z basenem Vir Chorwacja. Sprawdź w jakiej odległości od plaży znajduje się Luksusowy Dom wakacyjny z basenem Vir Chorwacja co zobaczyć w Chorwacji oraz gdzie znaleźć dobre noclegi nad morzem w Chorwacji za rozsądną cenę.

O miejscowości Vir w Chorwacji

W południowo-wschodniej części wyspy Vir leży miasto o tej samej nazwie, położone wzdłuż brzegu szerokiej zatoki. Wyspiarze nazywają Vir Mostem życia, wyspa jest połączona z lądem, a jej piaszczyste i żwirowe plaże przyciągają wielu turystów, którzy korzystają z naturalnych uroków Morza Śródziemnego. Skąpany w długich słonecznych dniach i iglastych lasach pokrytych morską solą Vir, przekształcono w turystyczną mekkę Północnej Dalmacji. Izolacja wyspy nadaje jej wyjątkowego uroku,a bliskość do głównych szlaków turystycznych czyni go idealną bazą wypadową do odkrywania kontyntalnej części Chorwacji.