Dubrovnik ★★★ ❱❱ 
od 154 zł

Apartments Aura

Zadar ★★★ ❱❱ 
od 232 zł

Villa Triana

Okrug Gornji ★★★ ❱❱ 
od 301 zł

Apartments Delta

 Noclegi 
kliknij żeby aktywować zoom
Ładowanie mapy logo
Filtruj

Restauracje McDonald’s w Chorwacji

autor: MapaChorwacji
data publikacji: Marzec 16, 2017
Kategoria:  Kuchnia, McDonald's, Restauracje

Restauracje McDonald’s w Chorwacji zlokalizowane są głównie na północy kraju. Najliczniej występują one w Zagrzebiu, jednak podróżując na południe Chorwacji możemy mieć już problem z wyznaczeniem trasy, zgodnej z lokalizacją restauracji McDonald’s. Na południu Chorwacji, w Dalmacji, McDonald’sy są już rzadkością. Ostatni McDonal’s na trasie do Dubrownika znajdziemy w Splicie, czyli około 230 km od Dubrownika.

Niezależnie od tego, czy wybieramy się do Chorwacji najpopularniejszą trasą przez Czechy, Austrię i Słowenię, czy przez Słowenię i Węgry, która jest znacznie wygodniejsza, pierwsze restaurcje McDonald’s napotkamy w Zagrzebiu. Najbliżej autostrady A4, biegnącej od granicy z Węgrami, znajduje się McDonald’s pod Zagrzebiem, w miejscowości Velika Gorica, położony w bliskiej odległości od Lotniska w Zagrzebiu. Podróżując dalej na południe Chorwacji autostradą A1, w kierunku Istria / Dalmacja możemy zjeść posiłek w restauracji zlokalizowanej w miejscowości Karlovac. Jest to dogodny przystanek przed Jeziorami Plitwickimi (odległość od Jezior Plitwickich do Karlovaca to około 75 km). Kolejne restauracje McDonald’s (w zależności od celu podróży i drogi dojazdu jaką sobie wyznaczyliśmy) zlokalizowane są:

– dla podróżujących drogą E65 w kierunku Pula (Istria), McDonald’s w centrum miasta Rijeka, w Cikovici blisko trasy oraz blisko zabytkowej części Starego Miasta w Puli (jest to jednak najczęściej punkt docelowy naszej trasy),

– dla podróżujących w kierunku Dalmacja drogą E75 w kierunku Zadar, Szybenik, Trogir, Split, Makarska, (a następnie A1 w kierunku Makarska, Dubrownik), znajdziemy McDonald’s kolejno w: Zadarze, a następnie w Splicie (ostatni McDonald’s w drodze do Dubrownika).

McDonald’s w Zagrzebiu

McDonald’s Zagrzeb – Rudeska Cesta 87A


  MAPA CHORWACJI