Co?
  • Atrakcje
  • Miasta
  • Noclegi
  • Przyroda
  • Restauracje
  • Transport
  • Wydarzenia
  • Wyspy
  • Zwiedzanie
Gdzie?
Booking.com

Dramalj w Chorwacji

Szukasz informacji o Dramalj w Chorwacji? Zobacz na mapie jakie atrakcje turystyczne czekają na Ciebie w okolicy Dramalj. Sprawdź w jakiej odległości od plaży znajduje się Dramalj co zobaczyć w Chorwacji oraz gdzie znaleźć dobre noclegi nad morzem w Chorwacji za rozsądną cenę.

Okolice Riwiery Crikvenica

Zarezerwujcie kwaterę na Riwierze Crikvenica. W naszej ofercie znajdziecie idealny apartament lub pokój z widokiem na morze. Duża ilość apartamentów znajduje się niedaleko plaży.
Oprócz w Crikvenicy poszukajcie zakwaterowania także w okolicznych miejscowościach. Niektóre z nich to Selce, Dramalj czy Jadranovo - miasteczka, które szczycą się przepięknymi plażami nagrodzonymi Błękitną Flagą. Bajkowe lasy i dobrze urządzone plaże są symbolem piękna riwiery crikvenickiej. Ogromna różnorodność wydarzeń w Crikvenicy i okolicy, takich jak festiwale, rybackie festyny czy wydarzenia kulturalne, dopełni Wasze wakacje. Z powodu swojego dogodnego położenia geograficznego Riwiera Crikvenica jest idealna na niezapomniany wypoczynek. Niezliczone piaszczyste i żwirowe plaże, lesiste zbocza gór, wyłaniające się z wody oraz malownicze miejscowości – wszystko to powoduje, że ciężko zdecydować, w którą stronę patrzeć. Zarówno dla lubiących miejski gwar w samej Crikvenicy, jak i dla tych, którzy wolą spokój Dramalja, Jadranova lub Selca, Riwiera Crikvenica jest miejscem na idealny rodzinny urlop.

Region turystyczny Kwarner

Zakwaterowanie w Zatoce Kvarner można znaleźć zarówno na lądzie jak i na którejś z najpopularniejszych wysp, takich jak Pag, Lošinj czy Krk. Oferta kwater prywatnych, apartamentów i domów w robinsonowskim stylu, oddalonych od morza zaledwie sto metrów, jest ogromna. Prawie wszystkie kwatery są klimatyzowane i dysponują prywatną łazienką.
Ulokowanie Kvarneru jest wyjątkowe ze względu na to, że jednej strony powiązany jest z kontynentalną Chorwacją (część środkowa i stolica Zagrzeb), a z drugiej ma dostęp do morza, a także zdobi go kilka dużych chorwackich wysp. Zakwaterowanie w Kvarnerze standardowego typu, które możecie zarezerwować to apartamenty, apartamenty typu studio i pokoje, a także luksusowe hotele z widokiem na morze. Zachęcamy Państwa do powrotu na wybrzeże, tam gdzie pierwsi turyści odkryli piękno Adriatyku. Niech trasa spacerowa Lungomare wniesie do Państwa wakacji nieco romantyki. Być może zechcecie Państwo sprawdzić swoją znajomość historii podczas festiwali, dzięki którym Kvarner jest atrakcją już od czasów średniowiecza. W letnie dni Kvarner uraczy Państwa wyrafinowanym smakiem szampana wprost z morskich głębin.

A co Ty myślisz o tym miejscu?

Twoja ocena tego miejca

angry
crying
sleeping
smily
cool
Wyszukaj

Byłoby dobrze, gdyby Twoja opinia nie była krótsza niż 140 znaków :)