Co?
  • Atrakcje
  • Miasta
  • Noclegi
  • Przyroda
  • Restauracje
  • Transport
  • Wydarzenia
  • Wyspy
  • Zwiedzanie
Gdzie?
Booking.com

Okrug Gornji w Chorwacji

Szukasz informacji o Okrug Gornji w Chorwacji? Zobacz na mapie jakie atrakcje turystyczne czekają na Ciebie w okolicy Okrug Gornji. Sprawdź w jakiej odległości od plaży znajduje się Okrug Gornji co zobaczyć w Chorwacji oraz gdzie znaleźć dobre noclegi nad morzem w Chorwacji za rozsądną cenę.

Okolice Riwiery Čiovo

Čiovo to jedna z najpopularniejszych wysp w Dalmacji, która wykreowała się na wyspę turystyki. Dlatego też, zakwaterowanie na Čiovie jest różnorodne i komfortowe. Apartamenty i domy przy plaży i z widokiem na morze są najbardziej popularnym rodzajem kwater na Čiovie.
Bliskość miasta Trogir to dodatkowa zaleta dla wszystkich tych, którzy chcą spędzić dzień na plaży, a wieczorem przespacerować się po mieście zamiast leżeć w apartamencie. W naszej ofercie możecie znaleźć ponad 450 apartamentów i pokoi, które znajdują się niedaleko plaży. Geograficzne centrum Dalmacji – wyspa Čiovo – mieści się tuż przy historycznej starówce Trogiru, miasta pod ochroną UNESCO, które jest mostem połączone z lądem. W lasach wyspy Čiovo skrywają się liczne obiekty sakralne, a w pobliskich akwenach morskich żyje wiele gatunków ryb. Kołyszące się drzewa sosnowe zachęcają do odwiedzenia cichych zatok, w których się znajdują, a bogata oferta turystyczna daje liczne możliwości zabawy i odpoczynku.

Region turystyczny Dalmacja

Dalmacja jest wyjątkowo sporym regionem dlatego też dzieli się ją na Północną, Środkową i Południową Dalmację. Niezależnie od jej położenia geograficznego, dla każdej cześci Dalmacji charakterystyczne są długie żwirkowe i piaszczyste plaże oraz niewielka odległość do najpopularniejszych wysp takich jak Brač, Hvar, Korčula, Vis czy Ugljan, Pašman i Kornati. Zakwaterowanie w Dalmacji oparte jest głównie o prywatne kwatery jak apartamenty i pokoje oraz ville i domki letniskowe.
W większych miasteczkach często będziecie mieć okazję znaleźć studio apartamenty, a dwupokojowe apartamenty idealne dla rodzin z dzieći znajdować się będą blisko plaży i na wyspach. Zarezerwujcie zakwaterowanie w Dalmacji i skosztujcie dalmatyńskiego trybu życi, o którym marzy każdy gość. Dalmacja jest największym chorwackim regionem turystycznym z archipelagiem liczącym 926 wysp, wysepek, skał i raf. Kamienne labirynty suchej zabudowy w licznych winnicach i gajach oliwnych przeprowadzą Państwa przez wszystkie trzy regiony - Dalmację Północną, Środkową i Południową. W każdym czeka na Państwa unikalne dziedzictwo kulturowe miast śródziemnomorskich oraz różność dziewiczej przyrody.

A co Ty myślisz o tym miejscu?

Twoja ocena tego miejca

angry
crying
sleeping
smily
cool
Wyszukaj

Byłoby dobrze, gdyby Twoja opinia nie była krótsza niż 140 znaków :)