MapaChorwacji.pl | Zobacz położenie lotniska w Dubrowniku na turystycznej mapie Chorwacji. Zaplanuj dojazd i transfer do Dubrownika i zobacz na mapie gdzie można wypożyczyć samochód.
Ładowanie mapy logo
google-map-thumbgoogle-map-thumb

Lotnisko Dubrownik

Booking.comBooking.com

Lotnisko w Dubrowniku (Dubrovnik Airport) położone jest około 20km na południowy wschód od Dubrownika, w miejscowości Cilipi. Lotnisko obsługuje loty krajowe (Osijek, Rijeka, Split oraz Zagrzeb) realizowane przez Croatia Airlines oraz loty międzynarodowe do największych miast europejskich, w tym m.in. do Amsterdamu, Aten, Barcelony, Berlina, Brukseli, Frankfurtu, Londynu, Madrytu, Monachium i wielu innych. Tanie loty do Dubrovnika z Polski do niedawna realizaowane były przez Eurolot. Obecnie do Dubrownika z Warszawy latają linie EnterAir

  ❱❱ Apartamenty w Dubrowniku z Booking.com

Dojazd z lotniska do Dubrownika

Dobry transfer z lotniska w Cilipi do centrum Dubrownika oferuje firma Atlas Transportation. Autobusy odjeżdżają zwykle 120 minut przed lotem międzynarodowym z Dworca Autobusowego w Gruz oraz 90 minut przed lotami krajowymi. Na turystów przylatujących do Dubrownika autobusy oczekują po prawej stronie od wyjścia z terminala przy każdym przylocie i dojeżdżają do centrum Dubrownika. Bilety w jedną stronę kosztują 35 Kun -5 Euro, natomiast bilety w dwie strony kosztują 60 Kun, czyli około 10 Euro.

Z lotniskiem w Dubrowniku współpracuje także wiele komercyjnych wypożyczalni samochodów. Do centrum miasta Dubrownik można dostać się z lotniska również taksówką.

Strona lotniska: http://www.airport-dubrovnik.hr

  MAPA CHORWACJI