Okrug Gornji ★★★ ❱❱ 
od 301 zł

Apartments Delta

Kastel Luksic ★★★ ❱❱ 
od 245 zł

Hotel Villa Zarko

Zadar ★★★ ❱❱ 
od 232 zł

Villa Triana

 Noclegi 
kliknij żeby aktywować zoom
Ładowanie mapy logo
Filtruj

Parki Narodowe w Chorwacji

autor: MapaChorwacji
data publikacji: 29 marca, 2016

Dla tych, którzy oczekują od wakacji w Chorwacji nie tylko leżenia na plaży nad morzem (co oczywiście potrafi sprawiać wiele przyjemności), ale też aktywnego wypoczynku polecamy na wycieczkę jeden z chorwackich Parków Narodowych. Na naszej mapie znajdziesz:

Jeziora Plitwickie

  lokalizacja na mapie

wyznaczanie trasy

Park Narodowy Jeziora Plitwickie to kompleks niezwykle malowniczych jezior kaskadowych. Drewniane kładki, przejażdżka kolejką parkową lub przeprawa promowa przez jezioro to tylko niektóre atrakcje dla dzieci przygotowane przez park. czytaj więcej…

jeziora_plitwickie

 

Wodospady Krka

  lokalizacja na mapie

Park Narodowy Wodospady Krka położone są w Północnej Dalmacji. Wodospady są jedną z najciekaszych atrakcji turystycznych Dalmacji. Szlak turystyczny wiodący przez Park zabierze Was w głąb kanionów wyżłobionych przez rwący potok rzeki Krka.

Wodospady-Krka-Chorwacja

 

Wyspy Brijuni

  lokalizacja na mapie

Park Narodowy Wysp Brijuni położony jest na mapie w północnej Chorwacji. Brijuni to idealne miejsce na wodną wycieczkę z dziećmi po Istrii. Do Parku można dopłynąć jachtem z niedalekiej Puli. czytaj więcej…

brijuni

 

Kornati

  lokalizacja na mapie

Park Narodowy Kornati jest jednym z “cudów przyrody” w Chorwacji. Kornati to archipelag wysp położonych wzdłuż Morza Adriatyckiego niedaleko Zadaru (Północna Dalmacja). Zwiedzanie Parku odbywa się na zasadzie zorganizowanych wycieczek, które wykupić można w Zadarze, Szybeniku oraz innych miejscowościach położonych w okolicy.

Park Narodowy Kornati

 

Wycieczka do jednego z chorwackich Parków Narodowych to naprawdę świetny pomysł dla osób, które chciałyby poznać piękno przyrody tego kraju. Zachęcamy do odwiedzenia polecanych miejsc w trakcie waszych wakacji w Chorwacji.

.


  MAPA CHORWACJI