Malinska ★★★ ❱❱ 
od 335 zł

Frajona Apartments

 Noclegi 
kliknij żeby aktywować zoom
Ładowanie mapy logo
Filtruj

IstriaBooking.com

 

Istria to najchętniej wybierany przez europejskich turystów region na wakacje w Chorwacji. Jest to zrozumiałe, ponieważ jak łatwo zauważyć na mapie Europy, Półwysep Istrii jest najbardziej wysuniętą na północ częścią tego państwa, przez co dojazd do Chorwacji samochodem z Niemiec, Austrii, czy Włoch zajmuje zaledwie kilka godzin.

Również polacy często wybierają Istrię na swój cel podróży, ponieważ można się tam dostać najszybciej z Polski nad Morze Adriatyckie. Do najciekawszych miejsc, które warto zobaczyć odwiedzając Istrię (dla osób oczekujących więcej niż tylko wakacji nad morzem) należą m.in.: Pula – największe i najciekawsze historycznie miasto w Istrii z ogromnym amfiteatrem rzymskim, Rovinj – miasto z czasów Imperium Rzymskiego, z przepiekną starówką oraz Park Narodowy Brijuni (inaczej wyspy Briońskie), położony na wysokości miasta Fazana.

Polecaj Mapę Chorwacji

Mapa Chorwacji to internetowa mapa ciekawych miejsc i atrakcji turystycznych, które oferuje Chorwacja. Mapa pomoże Ci również znaleźć noclegi w Chorwacji: apartamenty nad morzem, hotele, campingi i inne.

Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Email this to someone