Ładowanie mapy logo

Willa Karigator Novigrad Istria

Booking.com

[sharify]

Obiekt 3356 w miejscowości Karigador, Novigrad - Istria jest oddalony 450 m od morza. Plaża najbliższa obiektowi jest betonowe płyty. Ten obiekt znajduje się w kategorii "Luksusowe wille". W czasie Państwa wakacji w obiekcie nie będzie innych gości. W czasie Państwa pobytu w obiekcie właściciele nie będą w nim przebywać.

  sprawdź aktualne ceny » 

Podłączenie do Internetu jest wliczone w cenę tej kwatery. Powierzchnia podwórka wynosi 500 m2. Przy tym obiekcie istnieje także prywatny basen. Przy tym domu można korzystać także z parkingu, którego dostępność trzeba wcześniej potwierdzić. W pobliżu obiektu znajdują się: Sklep, Bankomat. Jeśli chcą Państwo dotrzeć do: Apteka, Pierwsza pomoc, Klub nocny, Centrum, Restauracja, informujemy, że znajdują się w odległości większej od 1 kilometra.

Chorwacja - Karigador

  noclegi w rejonie Karigador » 

Chorwacja - Riwiera Novigrad

Czarujące rybackie osady Riwiery Novigrad na północno – zachodnim wybrzeżu Istrii położone są wokół miasta – portu o tej samej nazwie. Całą Riwierę Novigrad można objąć jednym spojrzeniem z lotni, które zaczynają panoramiczne loty w miejscowości Karigador.

  noclegi Riwiera Novigrad » 

Źródło: https://www.adriatic.hr

  MAPA CHORWACJI