Ładowanie mapy logo

Apartamenty w Stari Grad Riwiera Hvar 102

Booking.com

[sharify]

Obiekt 102 w mieście Stari Grad, Hvar - Środkowa Dalmacja ma kwatery typu Apartament (2) i oddalona jest 30 m od morza. Plaża najbliższa obiektowi jest żwirowa. Dom jest podzielony na kilka kwater, więc będą w nim w czasie Państwa pobytu prawdopodobnie przebywać także inni goście. Gospodarze będą przebywać w obiekcie w czasie Państwa urlopu.

  sprawdź aktualne ceny » 

Dostęp do tego obiektu został umożliwiony dla osób niepełnosprawnych. W tym domu korzystanie z Internetu jest wliczone w cenę. Podwórko obok domu ma powierzchnię 100 m2. Przy tym obiekcie mogą Państwo korzystać także z parkingu. W zasięgu spaceru są dostępne: Sklep, Pierwsza pomoc, Klub nocny, Restauracja.

Chorwacja - Stari Grad

Stari Grad mieści się w głębokiej zatoce na północnym zachodzie wyspy Hvar. Przed prawie 2500 laty założyli tu kolonię starożytni Grecy i od tych czasów wiejskie wille są „porozrzucane” po Równinie Starigradzkiej. Kamienne murki podzieliły geometryczną formę winnic, gajów oliwnych i pól lawendy na prostokątne parcele – „hory”. Równina Starigradzka jest przykładem zachowanej antycznej agrokulturowej architektury, którą doceniło UNESCO, wpisując je na listę światowego dziedzictwa kultury. Obok architektonicznej różnorodności na placach i ulicach Stari Grad przedstawi Wam niezmąconą, prawdziwą zielono-niebieską śródziemnomorską scenerię.

  noclegi w rejonie Stari Grad » 

Chorwacja - Riwiera Hvar

Wyspę Hvar można opisać jako słoneczną wyspę, idealną na spokojny odpoczynek w przestronnych apartamentach, degustowanie specjałów takich jak pieczona ośmiornica (ispod peke) czy gotowane w winie krewetki i relaks na jednej z wielu ukrytych zatoczek. Samo miasto Hvar jest idealym miejscem, dla tych którzy szukają nocnych zabaw w klubach, których jest bardzo wiele. Na Hvaru każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Przystępne ceny zakwaterowania w apartamentach i pokojach, ale również luksusowe zakwaterowania w apartamentach i hotelach z 4 i 5 gwiazdkami. Przepiękne żwirkowe i piaszczyste plaże na Hvarze uwielbiają goście z kraju i zza granicy, a las świerkowy jest zawsze mile widziany jako naturalna ochrona od gorącego słońca. Najsłoneczniejsza chorwacka wyspa – wyspa Hvar – jest śródziemnomorską bajką. W starożytności znajdował się na skrzyżowaniu głównych dróg morskich na Adriatyku, a dzisiaj jest rozrywkowym centrum dla niestrudzonych imprezowiczów, żądnych zabawy, ale także dla rodzin, szukających miejsca na odpoczynek. Dzięki bogatej historii wyspa Hvar obfituje w antyczne, kamienne wiejskie wille i renesansowe domy letniskowe chorwackich szlachciców, które wraz z nieprzebytymi polami lawendy i lasami sosnowymi przyczyniły się do umieszczenia Hvaru na szczycie listy najładniejszych wysp świata.

  noclegi Riwiera Hvar » 

Źródło: https://www.adriatic.hr

  MAPA CHORWACJI