MapaChorwacji.pl | Apartamenty w Hvar Riwiera Hvar 109 - |  
Ładowanie mapy logo

Apartamenty w Hvar Riwiera Hvar 109

Booking.com

[sharify]

Obiekt 109 w mieście Hvar, Hvar - Środkowa Dalmacja ma kwatery typu Apartament (2), Pokój (1) i oddalona jest 300 m od morza. Plaża najbliższa obiektowi jest żwirowa. Dom jest podzielony na kilka kwater, więc będą w nim w czasie Państwa pobytu prawdopodobnie przebywać także inni goście. Gospodarze będą przebywać w obiekcie w czasie Państwa urlopu.

  sprawdź aktualne ceny » 

W tym domu korzystanie z Internetu jest wliczone w cenę. Podwórko obok domu ma powierzchnię 50 m2. W zasięgu spaceru są dostępne: Sklep, Apteka, Bankomat, Klub nocny, Centrum, Restauracja. Punkty usługowe, znajdujące się w odległości większej od 1 kilometra to: Pierwsza pomoc.

Chorwacja - Hvar

Spektakularne miasto Hvar jest tak popularne wśród imprezowiczów i gwiazd światowej sławy, że często znajduje się na liście miejsc, które należy obowiązkowo odwiedzić. Jednakże, Hvar to także miejsce bogatej historii i dziedzictwa kulturowego. Szczyci się jednym z najstarszych teatrów w Europie oraz wieloma średniowiecznymi i renesansowymi kościołami. Jeżeli chcecie odkrywać to wspaniałe, środziemnomorskie miasteczko ze swoim czworonożnym pupilem, zarezerwujcie zakwaterowanie, w którym zwierzęta domowe są mile widziane lub jeżeli chcecie być blisko morza, zarezerwujcie apartament lub pokój w odległości do 200m. do najbliższej plaży. Hvar jako największe miasto leżące na wyspie o tej samej nazwie, jeszcze w starożytności ulokował się między polami lawendy i rozmarynu. Imponujące budynki, którymi miasto udekorowała historia, odpowiadają za ponadczasową atmosferę, a wielowiekowa tradycja turystyki nauczyła miasto także słuchać współczesnych trendów. Harmonijny kontrast starego i nowego, Hvar ukazuje gdy obserwuje się go z Forticy - twierdzy, która broni go od XVI w. Dlatego między hvarskimi turystami można znaleźć wielbicieli historii i kultury oraz całonocnych imprezowiczów.

  noclegi w rejonie Hvar » 

Chorwacja - Riwiera Hvar

Wyspę Hvar można opisać jako słoneczną wyspę, idealną na spokojny odpoczynek w przestronnych apartamentach, degustowanie specjałów takich jak pieczona ośmiornica (ispod peke) czy gotowane w winie krewetki i relaks na jednej z wielu ukrytych zatoczek. Samo miasto Hvar jest idealym miejscem, dla tych którzy szukają nocnych zabaw w klubach, których jest bardzo wiele. Na Hvaru każdy turysta znajdzie coś dla siebie. Przystępne ceny zakwaterowania w apartamentach i pokojach, ale również luksusowe zakwaterowania w apartamentach i hotelach z 4 i 5 gwiazdkami. Przepiękne żwirkowe i piaszczyste plaże na Hvarze uwielbiają goście z kraju i zza granicy, a las świerkowy jest zawsze mile widziany jako naturalna ochrona od gorącego słońca. Najsłoneczniejsza chorwacka wyspa – wyspa Hvar – jest śródziemnomorską bajką. W starożytności znajdował się na skrzyżowaniu głównych dróg morskich na Adriatyku, a dzisiaj jest rozrywkowym centrum dla niestrudzonych imprezowiczów, żądnych zabawy, ale także dla rodzin, szukających miejsca na odpoczynek. Dzięki bogatej historii wyspa Hvar obfituje w antyczne, kamienne wiejskie wille i renesansowe domy letniskowe chorwackich szlachciców, które wraz z nieprzebytymi polami lawendy i lasami sosnowymi przyczyniły się do umieszczenia Hvaru na szczycie listy najładniejszych wysp świata.

  noclegi Riwiera Hvar » 

Źródło: https://www.adriatic.hr

  MAPA CHORWACJI