MapaChorwacji.pl | Apartamenty w Artatore 8005 - |  
Ładowanie mapy logo
google-map-thumbgoogle-map-thumb
slider-thumb

Apartamenty w Artatore 8005

❰ Lopar | Lotnisko Zadar ❱
Booking.com

[sharify]

Obiekt 8005 w mieście Artatore, Lošinj - Kwarner ma kwatery typu Apartament (1) i oddalona jest 150 m od morza. Plaża najbliższa obiektowi jest żwirowa. Ponieważ w obiekcie nie ma innych apartamentów i pokojów, w czasie swoich wakacji będą Państwo jedynymi gośćmi w obiekcie. Gospodarze nie będą przebywać w obiekcie w czasie Państwa pobytu.

  sprawdź aktualne ceny » 

W tym domu korzystanie z Internetu jest wliczone w cenę. Podwórko obok domu ma powierzchnię 100 m2. Przy tym obiekcie mogą Państwo korzystać także z parkingu. W zasięgu spaceru są dostępne: Sklep, Restauracja. Punkty usługowe, znajdujące się w odległości większej od 1 kilometra to: Apteka, Pierwsza pomoc, Bankomat, Centrum.

Chorwacja - Artatore

  noclegi w rejonie Artatore » 

Chorwacja - Riwiera Lošinj

yjedźcie na wyspę Lošinj. Zanurkujcie w błękitnym morzu i podziwiajcie morski świat, oddychajcie czystym, wyspiarskim powietrzem w sosnowym lesie i przespacerujcie się po przepięknych, małych promenadach na Lošinju. Znajdźcie idealny dla siebie apartament z widokiem na morze i poczuj magię tej uzdrawiającej wyspy. Apartamenty i pokoje z naszej oferty znajdują się blisko plaży i są klimatyzowane. Oprócz apartamentów możecie także zarezerwować zakwaterowanie w hotelu, ale również domki w stylu Robinson. Najważniejsze miejsca na Lošinju to Mali Lošinj i Veli Lošinj, gdzie odbywa się większość wydarzeń kulturalno-rozrywkowych. Oprócz tego, mnogie ukryte zatoczki i osamotnione plaże są idealnymi miejscami na ucieczkę od codzienności. Wyspa Lošinj jest dumnym zdobywcą nagrody "Srebrny kwiat Europy" przyznaną za jakość życia, zagospodarowanie terenów zielonych, wygląd ulic i placów oraz dbałość o historię i tradycję. W skład archipelagu wchodzi 30 wysepek. Ich nieba pilnują białogłowe sępy, w morzu pływają delfiny, a na lądzie wygrzewają się gekony. Lošinj i okolica to prawdziwy raj dla romantyków, poszukiwaczy przygód, wszystkich pragnącyh orzeźwienia oraz kochających podróże przez wieki. Ze względu na łagodny klimat, od 1892 r., Lošinj jest najpopularniejszym uzdrowiskiem. Lošinj i okolica oferują klasztorną ciszę i spokój na wielu ukrytych zatoczkach i plaż znajdujących się na archipelagu, podczas gdy obszary leśne pozwalają głęboko oddychać świeżym powietr

  noclegi Riwiera Lošinj » 

Źródło: https://www.adriatic.hr

  • Reklama

  • Share on Facebook0Share on Google+0Tweet about this on Twitter0Share on LinkedIn0Email this to someone
  MAPA CHORWACJI