MapaChorwacji.pl | Apartamenty w Sveta Nedilja Riwiera Hvar 110 - |  
Ładowanie mapy logo

Apartamenty w Sveta Nedilja Riwiera Hvar 110

Booking.com

[sharify]

Obiekt 110 w mieście Sveta Nedilja, Hvar - Środkowa Dalmacja ma kwatery typu Apartament (2), Studio (2) i oddalona jest 100 m od morza. W pobliżu znajduje się plaża (żwirowa). W tym obiekcie znajduje się więcej kwater, więc mogą Państwo oczekiwać spotkań z innymi gośćmi. W czasie Państwa pobytu gospodarze będą przebywać w obiekcie.

  sprawdź aktualne ceny » 

Podłączenie do Internetu jest wliczone w cenę tej kwatery. Powierzchnia podwórka wynosi 100 m2. Goście mogą korzystać także z parkingu, który znajduje się przy obiekcie. W pobliżu obiektu znajdują się: Sklep samoobsługowy, Restauracja. Punkty usługowe, oddalone ponad 1 kilometr to: Apteka, Pierwsza pomoc, Bankomat, Klub nocny, Centrum, Kafejka internetowa.

Chorwacja - Sveta Nedilja

  noclegi w rejonie Sveta Nedilja » 

Chorwacja - Riwiera Hvar

Najsłoneczniejsza chorwacka wyspa – wyspa Hvar – jest śródziemnomorską bajką. W starożytności znajdował się na skrzyżowaniu głównych dróg morskich na Adriatyku, a dzisiaj jest rozrywkowym centrum dla niestrudzonych imprezowiczów, żądnych zabawy, ale także dla rodzin, szukających miejsca na odpoczynek.Dzięki bogatej historii wyspa Hvar obfituje w antyczne, kamienne wiejskie wille i renesansowe domy letniskowe chorwackich szlachciców, które wraz z nieprzebytymi polami lawendy i lasami sosnowymi przyczyniły się do umieszczenia Hvaru na szczycie listy najładniejszych wysp świata.

  noclegi Riwiera Hvar » 

Źródło: https://www.adriatic.hr

  MAPA CHORWACJI