MapaChorwacji.pl | Apartamenty w Hvar Riwiera Hvar 109 - |  
Ładowanie mapy logo

Apartamenty w Hvar Riwiera Hvar 109

Booking.com

[sharify]

Obiekt 109 w mieście Hvar, Hvar - Środkowa Dalmacja ma kwatery typu Apartament (2), Pokój (1) i oddalona jest 300 m od morza. W pobliżu znajduje się plaża (żwirowa). Dom jest podzielony na kilka kwater, więc będą w nim w czasie Państwa pobytu prawdopodobnie przebywać także inni goście. Gospodarze będą przebywać w obiekcie w czasie Państwa urlopu.

  sprawdź aktualne ceny » 

W tym domu korzystanie z Internetu jest wliczone w cenę. Podwórko obok domu ma powierzchnię 50 m2. W zasięgu spaceru są dostępne: Sklep samoobsługowy, Apteka, Bankomat, Klub nocny, Centrum, Restauracja, Kafejka internetowa. Punkty usługowe, znajdujące się w odległości większej od 1 kilometra to: Pierwsza pomoc.

Chorwacja - Hvar

Hvar jako najwieksze miasto na wyspie o tym samym imieniu, jeszcze w epoce antycznej znalazło swoje miejsce pomiędzy polami lawendy i rozmarynu. Imponujace budowle, którymi go historia ozdobiła, a stuletnia tradycja turystyczna nauczyła go śledzic trendy w modzie. Harmonijny kontrast starego i nowego Hvaru jest najbardziej widoczny kiedy oglada się go z fortecy Fortice, twierdzy, która go osłania od XVI wieku. Dlatego między chorwackimi turystami znajduja się też wielbiciele historii i kultury oraz wielbiciele całonocnych zabaw.

  noclegi w rejonie Hvar » 

Chorwacja - Riwiera Hvar

Najsłoneczniejsza chorwacka wyspa – wyspa Hvar – jest śródziemnomorską bajką. W starożytności znajdował się na skrzyżowaniu głównych dróg morskich na Adriatyku, a dzisiaj jest rozrywkowym centrum dla niestrudzonych imprezowiczów, żądnych zabawy, ale także dla rodzin, szukających miejsca na odpoczynek.Dzięki bogatej historii wyspa Hvar obfituje w antyczne, kamienne wiejskie wille i renesansowe domy letniskowe chorwackich szlachciców, które wraz z nieprzebytymi polami lawendy i lasami sosnowymi przyczyniły się do umieszczenia Hvaru na szczycie listy najładniejszych wysp świata.

  noclegi Riwiera Hvar » 

Źródło: https://www.adriatic.hr

  MAPA CHORWACJI