MapaChorwacji.pl | Apartamenty w Dubrovnik Riwiera Dubrovnik 2108 - |  
Ładowanie mapy logo

Apartamenty w Dubrovnik Riwiera Dubrovnik 2108

Booking.com

[sharify]

Obiekt 2108 w mieście Dubrovnik, Dubrovnik - Południowa Dalmacja ma kwatery typu Apartament (1), Studio (2) i oddalona jest 450 m od morza. W pobliżu znajduje się plaża (żwirowa). W pozostałych apartamentach obiektu będą przebywać także inni goście. Gospodarze będą przebywać w obiekcie w czasie Państwa urlopu.

  sprawdź aktualne ceny » 

Powierzchnia podwórka wynosi 100 m2. Punkty usługowe, znajdujące się w pobliżu: Sklep samoobsługowy, Apteka, Bankomat, Klub nocny, Centrum, Restauracja, Kafejka internetowa. Punkty usługowe, znajdujące się w odległości większej od 1 kilometra to: Pierwsza pomoc. Dojazd samochodem do samego obiektu nie jest możliwy. Od obiektu do plaży schodzi się po ponad 100 schodach. Parking jest oddalony od obiektu o ponad 100 m.

Chorwacja - Dubrovnik

Dubrownik, najpopularniejsza turystyczna destynacja w Chorwacji, kiedyś miasto-twierdza nie do zdobycia, dziś dla wszystkich ulubione miasto-muzeum. Historyczne tiwerdze i baszty, część 1940 m długiego kompleksu ścian, są imponującym przywitaniem licznych odwiedzających. Bogatą historyczne dziedzictwo Dubrownik przedstawi w środku grubych murów, a „kulturalną”.

  noclegi w rejonie Dubrovnik » 

Chorwacja - Riwiera Dubrovnik

Rijeka dubrovačka, miasto Dubrownik oraz Konavle to część najbardziej wysuniętej na południe chorwackiej strefy turystycznej – riwiery Dubrownik. W świecie miasto Dubrownik jest uważane za prawdziwą perłę basenu Morza Śródziemnego, ale nie można zapomnieć także o malowniczych miasteczkach z bogatą historią i wyjątkowymi walorami przyrody, które otaczają Dubrownik z północy i południa, i także wpływają na jego atrakcyjność.W przeszłości obszar ten był częścią Republiki Dubrownickiej, jednej z rzadkich oaz wolności. Dzięki biegłemu lawirowaniu pomiędzy Wenecją i Turcją, Dubrownikowi i jego dyplomacji udało się przez stulecia zachować niezależność, aż do przybycia wojsk Napoleona. "Wolność" jest do dzisiaj symbolem Dubrownika i okolicznych miejscowości.

  noclegi Riwiera Dubrovnik » 

Źródło: https://www.adriatic.hr

  MAPA CHORWACJI