MapaChorwacji.pl | Apartamenty w Drvenik Donja vala Riwiera Makarska 304 - |  
Ładowanie mapy logo

Apartamenty w Drvenik Donja vala Riwiera Makarska 304

Booking.com

[sharify]

Obiekt 304 w mieście Drvenik Donja vala, Makarska - Środkowa Dalmacja ma kwatery typu Apartament (3), Studio (1) i oddalona jest 150 m od morza. W pobliżu znajduje się plaża (żwirowa). Ponieważ w obiekcie znajduje się więcej kwater, w czasie Państwa pobytu prawdopodobnie będą w obiekcie przebywać także inni goście. Właściciele będą w czasie Państwa urlopu obecni w obiekcie.

  sprawdź aktualne ceny » 

Umożliwiony jest bezpłatny dostęp do Internetu. Obiekt ma podwórko o powierzchni 100 m2. Przy tym domu można korzystać także z parkingu, którego dostępność trzeba wcześniej potwierdzić. Pieszo można dojść do następujących miejsc: Sklep samoobsługowy, Restauracja. W odległości większej od 1 km znajdują się: Pierwsza pomoc, Klub nocny.

Chorwacja - Drvenik Donja vala

  noclegi w rejonie Drvenik Donja vala » 

Chorwacja - Riwiera Makarska

Riwiera Makarska jest turystycznym hitem Chorwacji. Znane w świecie i wciąż nagradzane kilometrowe plaże, należące do najładniejszych nad Adriatykiem, spokojne miejscowości na wybrzeżu pomiędzy morzem i wspaniałymi górami Biokovo, pokażą wszystkim odwiedzającym drogę do idealnego wypoczynku w centrum Dalmacji. Połączenie dóbr kultury, bogactw naturalnych i plaż to idealna kombinacja, składająca się na idealny urlop.

  noclegi Riwiera Makarska » 

Źródło: https://www.adriatic.hr

  MAPA CHORWACJI