MapaChorwacji.pl | Apartamenty Umag 7094 - |  
Ładowanie mapy logo

Apartamenty Umag 7094

Booking.com

[sharify]

Obiekt 7094 w mieście Umag, Umag - Istria ma kwatery typu Apartament (3) i oddalona jest 1,3 km od morza. Plaża najbliższa obiektowi jest piaszczysta. W obiekcie znajduje się więcej apartamentów, więc prawdopodobnie także inni goście będą przebywać w nim w czasie Państwa wakacji. W czasie Państwa wakacji gospodarze przebywają w obiekcie.

  sprawdź aktualne ceny » 

Dom ma podłączenie do Internetu, wliczone w cenę. Powierzchnia podwórka wynosi 100 m2. Goście mają do dyspozycji parking, którego dostępność trzeba wcześniej potwierdzić. Pieszo można dojść do następujących miejsc: Sklep, Apteka, Restauracja. Punkty usługowe, oddalone ponad kilometr: Pierwsza pomoc, Bankomat, Klub nocny, Centrum.

Chorwacja - Umag

W północnej części czarodziejskiego półwyspu Istria wyróżnia się piękne miasto Umag. Trzy eliksiry Istrii – wino, oliwka i trufla czynią Umag witalnym i atrakcyjnym już od czasów antycznych. Otwórzcie północne wrota Chorwacji i odkryjcie tajemnice długowieczności, którymi się Umag podzieli z Wami. Tutaj czeka na Was połączenie czystego morza i starych pozostałości kultury – atmosferę, której możecie doświadczyć tylko w miastach śródziemnomorskich.

  noclegi w rejonie Umag » 

Chorwacja - Riwiera Umag

Riwiera Umag oferuje wiele różnorodnych aktywności - wielbiciele sportu tylko czekają na nadejście sierpnia kiedy to odbywa się tutaj znany turniej tenisowy Croatia Open, podczas gdy wielbiciele historii mogą odkrywać bogate dziedzictwo kulturowe Umaga, które sięga aż czasów antycznych. Mimo, iż jest to popularna destynacja turystyczna ceny apartamentów i studio-apartamentów na Riwierze Umag nawet w szczycie sezonu są atrakcyjne. Na Riwierze Umag znajduje się kilka plaż dla psów jak np. plaża Laguna w kompleksie turystycznym Sol Stella Maris lub plaże kompleksu Savudrija. Dlatego jeśli zdecydujecie się na wakacje ze swoim czworonożnym pupilem, zobaczcie naszą ofertę apartamentów, w których dozwolony jest pobyt ze zwierzęciem domowym. Na północno – zachodnim krańcu Chorwacji mieści się przepiękna Riwiera Umag. Znaleźć się twarzą w twarz z gwiazdami tenisa i „nocnymi ptakami” ze wszystkich stron świata, podziwiać cuda natury i dzieła rąk ludzkich, uczestniczyć w tradycji domów wypoczynkowych, która zaczęła się za czasów starożytnych Rzymian – czegóż jeszcze można oczekiwać od miejsca na wakacje?

  noclegi Riwiera Umag » 

Źródło: https://www.adriatic.hr

  MAPA CHORWACJI