MapaChorwacji.pl | Apartamenty Umag 7094 - |  
Ładowanie mapy logo

Apartamenty Umag 7094

Booking.com

[sharify]

Obiekt 7094 w mieście Umag, Umag - Istria ma kwatery typu Apartament (3) i oddalona jest 1300 m od morza. W pobliżu znajduje się plaża (piaszczysta). W obiekcie znajduje się więcej apartamentów, więc prawdopodobnie także inni goście będą przebywać w nim w czasie Państwa wakacji. W czasie Państwa wakacji gospodarze przebywają w obiekcie.

  sprawdź aktualne ceny » 

Dom ma podłączenie do Internetu, wliczone w cenę. Powierzchnia podwórka wynosi 100 m2. Goście mają do dyspozycji parking, którego dostępność trzeba wcześniej potwierdzić. Pieszo można dojść do następujących miejsc: Sklep samoobsługowy, Apteka, Restauracja. Punkty usługowe, oddalone ponad kilometr: Pierwsza pomoc, Bankomat, Klub nocny, Centrum, Kafejka internetowa.

Chorwacja - Umag

W północnej części czarodziejskiego półwyspu Istria wyróżnia się piękne miasto Umag. Trzy eliksiry Istrii – wino, oliwka i trufla czynią Umag witalnym i atrakcyjnym już od czasów antycznych. Otwórzcie północne wrota Chorwacji i odkryjcie tajemnice długowieczności, którymi się Umag podzieli z Wami. Tutaj czeka na Was połączenie czystego morza i starych pozostałości kultury – atmosferę, której możecie doświadczyć tylko w miastach śródziemnomorskich.

  noclegi w rejonie Umag » 

Chorwacja - Riwiera Umag

W północno – zachodnim krańcu Chorwacji mieści się przepiękna Riwiera Umag. Znaleźć się twarzą w twarz z gwiazdami tenisa i „nocnymi ptakami” ze wszystkich stron świata, podziwiać cuda natury i dzieła rąk ludzkich, uczestniczyć w tradycji domów wypoczynkowych, która zaczęła się za czasów starożytnych Rzymian – czegóż jeszcze można oczekiwać od miejsca na wakacje?

  noclegi Riwiera Umag » 

Źródło: https://www.adriatic.hr

  MAPA CHORWACJI